Straus ST/AG230-2550 Sarokcsiszoló Flex 230mm 2550W
Straus Sarokcsiszoló Flex 230mm Lágyindítású 6500 /min 180Fokos Forgatható markolat 2550W Műszaki leírás.: -teljesítmény: 2550W / 2,55kW... Tovább