Straus ST/AG125-155 Sarokcsiszoló 125mm 1050W
Straus Sarokcsiszoló Flex 125mm - 1050W   -hálózati feszültség: 230V-50Hz -fordulatszám: 11,0000 /min -teljesítmény: 1050W -max korong... Tovább