Straus RH32A-403
‪Straus RH32A-403
Straus Hammer Fúrókalapács 32mm Fúró - Kalapács 1100W SDS Plus Műszaki leírás.: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -teljesítmény: 1100W... Tovább