SpectrumLED CHLOE GU10/230V elegáns, matt króm billenthető mennyezeti lámpatest
Hol kapható
Termékleírás
A GU10/230V-os CHLOE mennyezeti lámpa normál (vagy ál-) mennyezetre szerelhető. Nagy előnye, hogy nem beépített, hanem cserélhető fényforrással működik. Bármely GU10-es LED szpotot választhatja bele, így  kiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, helyi- és fővilágítás kialakítására. Fényét közvetlenül és veszteségmentesen a megvilágítandó felület irányába szórja. Mivel a GU10 LED szpot a CHLOE lámpatest alsó síkjában van, ezért nem alakul ki a más, olcsó termékeknél fellépő kizárólagosan csőszerű fényhatás. A GU10 LED szpot ráadásul billenthető is, így például egy esetén a kívánt felületet világíthatja meg vele. Felületkezelése igényes, minőségi. A lengyel SPECTRUM LED terméke. Kisebb teljesítményű LED GU10 szpot, izzó esetén hangulat, nagy teljesítményű esetén fővilágítást hozhat létre. 6-7 nm-enként ajánlunk egy darab CHLOE lámpatestet. Választhat fényerőszabályozható kapcsolót és fényerőszabályozható LED GU10 szpotot is hozzá. A csomag a CHLOE lámpatestet tartalmazza. Megrendelésre szállítjuk külső raktárról 2 munkanap alatt. Méretek: 96 mm átmérő, 125 mm magasság Foglalat típusa és szinonimái: GU10/230V, bajonettzáras Védettség: IP20, beltérre Szórásszög: 120° Feszültség: AC 230V Garancia: 24 hónap
Hasonló termékek
SpectrumLED 8,5W 1150 lumen szabályozható G125 E27 COG LED
LEDline LITE Road luminaire FLAMINGO 30W, 4000K, 3000lm blac
Spectrum Parete alumínium kerek szürke kültéri fali lám
DURE 3 IP54 IK06 12W 1100 lumen LED mennyezeti lámpa, mély