Rábalux NORTON-2 lámpatest, GU10/230V aljzat, króm
Hol kapható
Termékleírás
NORTON-2 forgatható és billenthető lámpatest GU10/230V-os LED fényforrások befogadására. Falra és mennyezetre szerelhető igazán elegáns és kedvező árú lámpatest. Alkalmas lehet képek és egyéb tárgyak megvilágítására is. A csomag tartalmazza a lámpatestet, GU10-es aljzatot, csavart, tiplit a felrögzítéshez, de nem tartalmazza a képen látható halogén szpotokat. A lámpatest előnye, hogy a fényforrás cserélhető benne.      A NORTON-2 lámpatest minden általunk forgalmazott GU10/230V-os LED szpottal használható. Foglalat típusa és szinonimái: GU10/230V, bajonett záras Méretek: 250 mm hosszú, 105 mm magas, 80 mm átmérőjű a talp Védettség: IP20, beltérre Feszültség: AC 230V Garancia: 12 hónap