LT780.500 rozsdamentes mosogatótálca
Teljes méret: 780 x 500 mm Medence méret: 340 x 420 mm Mélység: 185 mm Vastagság: 0,7 mm A csomagok a rögzítő szettet és a szifont... Tovább
Hol kapható
Termékleírás
Teljes méret: 780 x 500 mm Medence méret: 340 x 420 mm Mélység: 185 mm Vastagság: 0,7 mm A csomagok a rögzítő szettet és a szifont tartalmazzák.