A LED LINE© kerámiaházas 10W Premium LED GU10/230V-os 120°-os szórásszögű szpot kiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására. A szpot 50 mm átmérőjű és 56 mm hosszú. (Egy hagyományos halogén szpot 55 mm hosszú.) Klasszikus, modern megjelenés. Ezzel a teljesítménnyel és szórásszögel kb 120 W-os halogén szpotok kiváltására alkalmas. Építse be álmennyezetbe ezüst metál, fehér, vagy egyéb színű lámpatesttel és a szükséges GU10-es aljzattal: . Teljesítményfelvétel: 10 W Méretek: 55 mm hosszú, 50 mm átmérőjű Foglalat típusa és szinonimái: GU10/230V, bajonett záras Fényerősség: 1400 lumen Színhőmérséklet: melegfehér, 2700 Kelvin Védettség: IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. Élettartam: 30.000 óra Szórásszög: 120° Üzemi hőmérséklet: -20°C-tól +40C°-ig Feszültség: AC 230V Dimmerelhetőség: nem Rázkódásra érzéketlen: igen Kapcsolgatásra érzéketlen: igen, legalább 50.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt Maximális fényerő elérése: kevesebb, mint 0,5 mp UV fénytől mentes: igen IR fénytől mentes: igen Energiaosztály: D Teljesítménytényező: 0,5 Lencse típusa: plexi Búra típusa: lencse Garancia: 60 hónap