KrafTech KT/CHS-3200M Villanyos Láncfűrész 3200W
KrafTech Germany Elektromos Láncfűrész 3000W 400mm vágóhossz Teljesen új, bontatlan dobozban Automata olajzás Nagy teljesítményű elektromos... Tovább