KrafTech KT/CHS-3200M Elektromos Láncfűrész 3000W
KrafTech Germany Elektromos Láncfűrész 3000W 400mm vágóhossz Teljesen új, bontatlan dobozban Automata olajzás Nagy teljesítményű elektromos... Tovább
Hasonló termékek
KrafTech KT/CHS-3200M Láncfűrész (iCan) 3200W
KrafTech KT/IGBT-250d Hegesztőgép 250A Digitális