KrafTech IGBT-300A Ívhegesztő 6500W IGBT
KrafTech Germany Inverteres Hegesztőgép 20A - 300A LCD Védő üveg 6500W 1,6-3,2mm Jár hozzá: -munkakábelek -hegesztő pajzs -drótkefe... Tovább