Haina M152/WS-250 Inverteres AWI Hegesztő 250A TIG/MMA
Haina AWI Inverteres Hegesztő TIG & MMA 250A Nagyfrekvenciás ívgyújtás 10A - 250A 1,6mm - 4,0mm Teljesen új, bontatlan dobozban Ami a dobozban... Tovább
Hasonló termékek
Haina HM6393 Önbeállós Keresztvonalas Szintező lézer Z
Haina HM-6792 mini Akkumulátoros Láncfűrész 21V 30cm