Haina M150-ARC300G Inverteres Hegesztőgép 300A
Haina Inverteres Hegesztőgép 20A - 300A 5500W Metál Zöld Szín... Tovább
Hasonló termékek
Haina H-1041B Fúrókalapács 1650W