Haina M150-ARC300G Brutál Erős Hegesztőgép 300Amper
Haina Inverteres Hegesztőgép Metál Zöld Szín 20A - 300A 5500W 4,0mm -teljesítmény: 5500W -hálózati csatlakozás: 230V - 50Hz... Tovább
Hasonló termékek
Haina H-7145 Birkanyíró 750W
‪‪Haina H-7145 Birkanyíró 750W
Haina HM6313 Önbeállós Szintező 5 Zöld Vonalas Lézer
Haina H-8180 Fémdaraboló 1200W 180mm