Haina M150-ARC300B Ívhegesztő 300Amper
Haina Inverteres Hegesztőgép 20A - 300A Metál Kék Szín 5500W 4,0mm Teljesen új, bontatlan... Tovább
Hasonló termékek
Haina HA-1735 Csúszókalapácsos Injektor Kihúzó 14-rész
Haina HA-2208 Fekete Erősitett Külső és Belső 3/4
‪‪Haina HA-2208 Fekete Erősitett Külső és Belső 3/4" és
Haina H-1602 Inverteres Hegesztő 250Amper
Haina HB-6362 Fogasléces Emelő 84cm 3Tonnás 33
‪‪Haina HB-6362 Fogasléces Emelő 84cm 3Tonnás 33" 155-700mm