Haina M150-ARC300B Inverteres Hegesztő 300Amper
Haina Inverteres Hegesztőgép Metál Kék Szín 20A - 300A 5500W 4,0mm -teljesítmény: 5500W -hálózati csatlakozás: 230V - 50Hz -hegesztőáram:... Tovább