Haina HN1701.13 Asztali Fúrógép 1650W 13mm + Satu
Haina Állványos Fúrógép 1650W 13mm tokmány 5 állítható sebesség Masszív acél szerkezet -teljesítmény: 1650W -magasság: 58cm -satu... Tovább
Hasonló termékek
HP25 Egykezes Gallyazó Láncfűrész
Haina HB-6742 Drótköteles Emelő 250kg/500kg 2500W
Haina HA-6422 Gömbcsukló kinyomó és cserélhető 5-rész
Haina HB-6361 Fogasléces Emelő 50cm 3Tonnás 20
‪‪Haina HB-6361 Fogasléces Emelő 50cm 3Tonnás 20" 155-480mm