Haina CM180-1400 Fémdaraboló 1400W 180mm
Fémdaraboló Körfűrész 1400W 180mm Fémcsővágó Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -korong átmérő: 180mm... Tovább
Hasonló termékek
Haina H-1402 3200W-os Fűrész
‪‪Haina H-1402 3200W-os Fűrész