Haina CCA180.M186 Asztali Körfűrész 180mm
Haina Asztali Körfűrész 180mm 2950fordulat -tipusa: CCA180.M186 -hálózati feszültség: 220V-50Hz -fordulatszám: 2950 ford/min -lap mérete:... Tovább
Hasonló termékek
Haina H1112 Akkús 24V Sarokcsiszoló 125mm
Haina HA-2007 Generátor Szabadonfutó 30-részes MG50818
Haina HM6303 Precíz Kereszttengelyes Satú 125mm