Golyóstoll, 0,3 mm, kupakos, SCHNEIDER Tops 505 F, fekete (TSCTOP505FFK)
Hol kapható
Termékleírás
Hasonló termékek
Akril marker, 4 mm, SCHNEIDER Paint-It 320, pasztellkék (TS
Üvegtábla marker, 1-3 mm, SCHNEIDER  Maxx 245, rózsaszín
Akril marker, 2 mm, SCHNEIDER Paint-It 310, piros (TSC310P)
Akril marker, 2 mm, SCHNEIDER Paint-It 310, pasztellzöld (T