Flinke FL/MMA250 Inverteres Hegesztő 250Amper
Flinke Inverteres Hegesztőgép 20A - 250A 5500W 4,0mm Digitális kijelző teljesítmény: 5500W -hálózati csatlakozás: 230V - 50Hz... Tovább
Hasonló termékek
Flinke FK-8009RT 24V Dupla Akkus Láncfűrész & Sarokcsiszo
Flinke FK-9900 4,9LE 65cc 450mm
Flinke  RQ-580  Benzines Bozótvágó 55ccm
FLINKE - 25 V AKKUMULÁTOROS FÚRÓ, 2 DB AKKUMULÁTORRAL