FIESTA-11 mini RGB RF vezérlőegység, DC12V/72 W, DC24V/144W
Hol kapható
Termékleírás
Hozzon létre tetszőlegesen különböző színű fényhatásokat nappalijában, vagy ahol szükséges az RGB SMD5050 LED szalaghoz tartozó modern vezérlőegység segítségével! A színek váltakozásának sebességét, sőt a fényerőt is lehet állítani. A 28 gombos vezérlőn 12 fix színt  és sok különböző programot, éjszakai fényt, automatikus kikapcsolást lehet könnyedén előhívni, sőt lehetőség van fényerő szabályozásra és a programok sebességének változtatására is! Ne feledje: az RGB LED szalag - csakúgy, mint minden LED szalag - kis darabokra vágható és összeköthető, így a helyiség különböző pontjain designosan elhelyezve fantasztikus megvilágítást ad már néhány méter is. Nyűgözze le önmagát és látogatóit! A vezérlőegység 5 méter FIESTA RGB 60 LED szalag (14,4 W/m) vagy 10 méter FIESTA RGB 30 LED szalag (7,2 W/m) üzemeltetésére alkalmas. Egyéb típusú RGB LED szalagok esetén 72 / LED szalag teljesítménye méterenként számítás a mérvadó. FIESTA RGB 60 LED szalag esetén 5 méter, FIESTA RGB 30 LED szalag esetén 10 méter feletti szakaszokhoz jelerősítő szükséges. Minden 5 méteres FIESTA RGB LED szalagot külön kell bekötni a vezérlőre az egyenletes fényerő érdekében /tehát párhuzamosan, nem egymás után, sorosan/. A szett tartalmazza a vezérlőegységet a távirányítóval, így Önnek már csak a FIESTA RGB LED szalago(ka)t kell csatlakoztatnia! A rádiófrekvenciás távirányító hatóköre 20-30 m. A vezérlőegység mérete mindössze 17x56 mm.   A vezérlőegységet stabilizált LED tápegységeinkről működtetheti (melyek megtalálhatóak a menüpontunkban). A megfelelő stabilizált LED tápegységet nagyon egyszerűen tudja kiválasztani: a rendszer összteljesítményénél kell 20-25%-kal nagyobb tápegységet választani. Biztonságos, alacsony feszültségű világítás, akár gyerekszobába is. FIGYELEM: a termék nem üzemeltethető elektronikus transzformátorról, csak stabilizált LED tápegységről! Vezérlőegység méretei: 56 mm hosszú, 17 mm széles, 9 mm magas Távirányító méretei: 83 mm hosszú, 50 mm széles, 7 mm magas Maximális teljesítmény: DC12V/72 W, DC24V/144W (6A) Garancia: 24 hónap
Hasonló termékek
MT 1318-121 96 matt króm fogantyú
BVF SRHC fűtőkábelhez rögzítőszalag
Mennyezeti sín 2 soros
‪‪Mennyezeti sín 2 soros
Rézlakat 28 mm, számzáras
‪‪Rézlakat 28 mm, számzáras