Daikin Ururu Sarara FTXZ35/RXZ35
Hol kapható
Termékleírás
A Daikin csúcskategóriás oldalfali split klímája, a Bluevolution család csúcsa: Daikin Ururu Sarara. Mitől olyan különleges a Daikin Ururu Sarara? Míg egy átlagos oldalfali klíma képes a levegő szárítására és a szoba levegőjének keringetésére, az Ururu Sarara képes frisslevegő befújására és akár párásításra is. Ez a piacon gyakorlatilag teljesen egyedülálló tulajdonság. Amellett, hogy tökéletes ezközt kapunk a páratartalom szabályzására és a helység szellőztetésére, a készülék légtisztítóként is funkcionál. Porszűrője öntisztító, a szó szoros értelmében. A szűrőt a készülék képes letisztítani egy forgó kefével, emberi beavatkozás nélkül. Flash Streamer légtisztítója megköti a levegőben található apró polleneket és baktériumokat. Talán magától értetődő, hogy a csúcskategóriás készülék felszereltségét tekintve mindent megkapott amit a többi modell valaha tudott, viszont a speciális kültéri egység miatt nem lehet multi rendszerként beszerelni. Ez azt jelenti, hogy minden egyes beltéri egységhez külön kültéri egységet kell felszerelni, hiszen a párásítás és frisslevegő befújás a kültéri egységen keresztül zajlik.Hűtendő terület m2-ben: 20-35 Hűtőteljesítmény: 3,5 kW Fűtőteljesítmény: 5 kW SEER/SCOP: 9/5,73 Energiaosztály: "A+++" Beltéri egység mérete (szélxmélyxmag): 798x372x295 mm Kültéri egység mérete (szélxmélyxmag): 795x300x693 mm Beltéri egység zajszint: 19-42 dB(A) Kültéri egység zajszint: 48 dB(A) Beltéri egység súlya: 15 kg Kültéri egység súlya: 50 kg Hűtőközeg: R32 Csőméret folyadék: 6 mm Csőméret gáz: 10 mm Hűtő/fűtő: Igen
Hasonló termékek
Daikin Comfora Fűtésre 3,5 kW FTXTP35/RXTP35
Daikin 4MXM80 kültéri
‪‪Daikin 4MXM80 kültéri
Daikin Emura 3 ezüst 2,5 kW szett