Daikin Sensira FTXF25B/RXF25B 2,5 kW
Hasonló termékek
Daikin EVLQ05CV3
‪‪Daikin EVLQ05CV3
Daikin FTXC 7,1 kW klíma szett
Daikin SkyAir AZEZ6DAIST07L8
‪‪Daikin SkyAir AZEZ6DAIST07L8
Daikin STYLISH 4,2 kW fehér inverteres oldalfali beltéri e