Daikin Perfera 5,0 kW FTXM50/RXM50
Hol kapható
Termékleírás
Előnyök Daikin Residential vezérlő: Okostelefon vagy táblagép segítségével bárhonnan szabályozhatja a beltéri klímáját Ezüst allergén eltávolító és légtisztító szűrő: Összegyűjti az allergéneket, pl. polleneket, ezzel biztosítva a tiszta levegő állandó ellátását Gyakorlatilag nem hallható: Gyakorlatilag nem hallható: a készülék olyan csendben működik, hogy el is fogja felejteni, hogy ott van. Hőfokozás: Gyorsan felmelegíti otthonát a légkondicionáló beindításakor. A beállított hőmérsékletet 20% -kal gyorsabban éri el, mint a normál légkondicionálók (csak pár esetében) Többmodelles alkalmazás: Akár 5 beltéri egység is csatlakoztatható egyetlen kültéri egységhez, még akkor is, ha a kapacitásuk különböző. Minden beltéri egység önállóan működtethető az azonos fűtési vagy hűtési üzemmódban. Econo üzemmód: Csökkenti az energiafogyasztást, hogy más, nagy energiaigényű berendezéseket is használni lehessen. A funkció energiát is takarít meg. 2-zónás mozgásérzékelő: Más lesz a légáramlás mértéke ott, ahol emberek tartózkodnak és ott, ahol nincs senki. Ha nem észleli senki jelenlétét, a készülék automatikusan energiatakarékos beállításra kapcsol. Energia-megtakarítás készenléti üzemmódban: A készenléti üzemmódban a tényleges energiafogyasztás 80%-kal csökken. Éjszakai üzemmód: Energiát takarít meg, mert megakadályozza az éjszakai túlhűtést vagy túlfűtést. Csak ventilátor: Az egység használható ventilátorként is, ilyenkor hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt. Kényelmes üzemmód: A meleg vagy hideg levegőt nem irányítja közvetlenül a testre, így garantálja a huzatmentes működést. Erőteljes üzemmód: Kiválasztható gyors fűtés vagy hűtés céljából; az erőteljes üzemmód kikapcsolása után az egység visszatér a beállított üzemmódra. Automatikus hűtés-fűtés átkapcsolás: Automatikusan kiválasztja a fűtési vagy hűtési üzemmódot, hogy elérje a beállított hőmérsékletet. A beltéri egység csendes működése: A távirányító "Csendes" gombja a beltéri egység üzemi zajszintjét 3 dB(A)-val csökkenti A kültéri egység csendes működése: A távirányító "Csendes" gombja a kültéri egység üzemi zajszintjét 3 dB(A)-val csökkenti, hogy biztosítsa a csendes környezetet a szomszédok számára. 3-D légáramlás: Egyesíti az automatikus függőleges és vízszintes légterelést, hogy a hideg/meleg levegő áramlása még a nagy terek sarkaihoz is eljusson. Függőleges automatikus légterelés: Kiválasztható a levegő kimeneti terelőlapok automatikus függőleges mozgása a hatékony levegő- és hőmérséklet-eloszlásért az egész szobában. Vízszintes automatikus légterelés: Kiválasztható a levegő kimeneti zsaluk automatikus vízszintes mozgása, az egyenletes légáramlásért és hőmérséklet-eloszlásért. Automatikus ventilátorsebesség: Automatikusan kiválasztja a szükséges ventilátorsebességet, hogy elérje vagy fenntartsa a beállított hőmérsékletet. Ventilátor sebességfokozatok (5 fokozat): Lehetővé teszi, hogy a megadott ventilátorsebességek közül válasszon. Száraz program: A páratartalom csökkenését a szobahőmérséklet változása nélkül éri el. Flash Streamer: A Flash Streamer elektronok alkalmazásával kémiai reakciót indít el a levegőben szálló részecskékkel, ezáltal lebontja az olyan allergéneket, mint a pollenek és a gombák, illetve eltávolítja a zavaró szagokat, így jobb minőségű, tisztább levegőt biztosít Titán apatit szagtalanító szűrő: Lebontja az olyan zavaró szagokat, mint a dohány vagy a kisállatok szaga Légszűrő: Eltávolítja a levegőben szálló részecskéket, biztosítva így a tiszta levegő állandó ellátását. Heti időkapcsoló: Napi vagy heti bontásban is bármikor beállítható a fűtés vagy a hűtés elindítása. 24 órás időkapcsoló: Beállítható, hogy egy 24 órás időszak alatt bármikor elindítsa a hűtést vagy a fűtést Infravörös távirányító: Távolról elindítja, leállítja és szabályozza a légkondicionálót. Vezetékes távirányító: Elindítja, leállítja és szabályozza a légkondicionálót. Központi vezérlés: Egy központi helyről elindít, leállít és szabályoz több légkondicionálót. Automatikus újraindítás: Az egység automatikusan az eredeti beállításokkal indul újra tápellátási hiba esetén. Öndiagnózis: Leegyszerűsíti a karbantartást a rendszerhibák vagy működési rendellenességek kijelzésével. Hűtendő terület m2-ben: 35-55 Hűtőteljesítmény: 5 kW Fűtőteljesítmény: 5,8 kW SEER/SCOP: 7,33/4,6 Energiaosztály: "A++" Beltéri egység mérete (szélxmélyxmag): 1040x295x300 mm Kültéri egység mérete (szélxmélyxmag): 825x300x735 mm Beltéri egység zajszint: 34-46 dB(A) Kültéri egység zajszint: 49 dB(A) Beltéri egység súlya: 14,5 kg Kültéri egység súlya: 47 kg Hűtőközeg: R32 Csőméret folyadék: 6 mm Csőméret gáz: 12 mm Hűtő/fűtő: Igen
Hasonló termékek
DAIKIN STYLISH 3,4 KW MATT FEKETE INVERTERES OLDALFALI KLÍM
Daikin Triál Multi szett Sensira beltérivel 3MXF68A+FTXF35
Daikin FTXC 7,1 kW klíma szett