Daikin EHVX11S26CB9W
‪Daikin EHVX11S26CB9W
Daikin Altherma padlón álló kompakt beltéri egység fűtési és hűtési alkalmazásokhoz. Az összes hidraulikus komponenssel együtt. 11 kW... Tovább
Hasonló termékek
Daikin EHYHBH05AV32
‪‪Daikin EHYHBH05AV32
Daikin EKFGP6837
‪‪Daikin EKFGP6837
Daikin Emura 3 ezüst beltéri egység 3,5 kW
Daikin Emura 3 ezüst beltéri egység 5,0 kW