Daikin EHVH11S26CB9W
‪Daikin EHVH11S26CB9W
Daikin Altherma padlón álló kompakt beltéri egység csak fűtési alkalmazásokhoz. Az összes hidraulikus komponenssel együtt. 11 kW... Tovább
Hasonló termékek
Daikin EKFGS0518
‪‪Daikin EKFGS0518
Daikin STYLISH 5,0 kW teli ezüst inverteres oldalfali belt
Daikin SkyAir BRC301B61
‪‪Daikin SkyAir BRC301B61
Daikin Emura 3 fehér 2,5 kW szett