BVF H-MAT elektromos fűtőszőnyeg 150W / 4,0m² HMAT150040
Gyors és egyszerű megoldás hidegburkolatú helyiségek önálló padlófűtésére vagy ezen felületek temperálására. A 150W/m2-es... Tovább
Hol kapható
Termékleírás
Gyors és egyszerű megoldás hidegburkolatú helyiségek önálló padlófűtésére vagy ezen felületek temperálására. A 150W/m2-es fűtőszőnyegeket fürdőszobákban és gyengébb hőszigetelésű épületek fűtéseként javasoljuk. Készre szerelt elektromos fűtőszőnyegek 1-20m2-ig. Fektetés után a fűtőszőnyeges padlófűtési rendszer azonnal üzembe helyezhető, 2,5 méteres gyárilag szerelt bekötő kábelének segítségével közvetlenül a termosztátba köthető. A Twin-conductor technológiának köszönhetően csak egy oldalon szükséges a csatlakoztatás. Akár új építés akár csak egy burkolat csere alkalmával könnyedén kivitelezhető. Fürdőszobák esetében a valós hőigénytől függetlenül a nagyobb teljesítményű (150W/m2) fűtőszőnyegeket javasoljuk a gyors és dinamikus felfűtés érdekében. Tapadóhíd alkalmazásával akár meglévő burkolaton is kialakítható. BRUTTÓ TÖMEG: 2,1 kg MÉRETEK: 150 × 150 × 520 mm TELJESÍTMÉNY: 600W SZÉLESSÉG: 50 cm FESZÜLTSÉG : 230V KÁBEL TÍPUSA: Dupla szigetelésű, földelt fűtőkábel KÁBELEK KÖZTI TÁVOLSÁG: 80mm KÁBEL ÁTMÉRŐ: 3,6mm FŰTŐSZÁL SZIGETELÉSE: Fluoropolimer BURKOLAT SZIGETELÉS: PVC RÖGZÍTÉS: Öntapadó felület CSATLAKOZÓ VEZETÉK: 2,5m hidegvéggel, kéteres + földelés CSOMAGOLÁS: Doboz AJÁNLOTT VEZÉRLÉS: Padlószenzoros BVF termosztátok TANÚSÍTVÁNY: CE GARANCIA: 10 év gyártói és hivatalos magyar garancia