AKCIÓS Daikin Sensira FTXF50C/RXF50C 5,0 kW + 3m szereléssel
Hasonló termékek
Daikin Sky Air 2,4 kW padlón álló légcsatornázható bel
Daikin SkyAir BDBHQ44C60
‪‪Daikin SkyAir BDBHQ44C60
Daikin Sky Air 5,0 kW 840 x 840-es körbe kifúvós kazettá
Daikin STYLISH 2,0 kW matt fekete inverteres oldalfali belt